HAKKIMIZDA

Eranova, endüstriyel ve elektrik malzemelerinin ithalatı, ihracatı ve ulusal dağıtımı konularında dünya çapında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.
Firma,elektrik, aydınlatma, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerine yönelik özel çözümler sunarak ihtiyaç duyulan özel nitelikteki malzemelerin müşteri talepleri göz önünde bulundurularak en yüksek standartlarda üretilmiştir.

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME85%
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ79%
FİYAT ESNEKLİĞİ90%
HIZLI TEKLİF SUNUMU89%

Tedarik ve teslim edilmesine kadar geçen süreçleri, profesyonel yaklaşımını deneyimiyle birleştirerek yönetmektedir.
Günümüz rekabetçi koşullarında yenilikçi, hızlı ve hatasız ilerlemek prensiplerini en büyük kazanımları olarak kabul eden firma, dünya çapında sunmakta olduğu dinamik çözümlerle fark yaratmaktadır.

SUNDUĞUMUZ AVANTAJLAR

Esneklik – 5 iş günü içinde teklif sunabilmekte, 20 iş günü içerisinde seçilmiş tedarikçilerle çalışmaya başlıyoruz.

Deneyimlerimiz – 13 yıllık aktif ithalat, ihracat işlemleri, hukuki ve yönetmelikler bazında tüm değişikliklerin takibi, tüm ticari faaliyetlerle ilgili danışmanlık temini/pazar araştırması, ürünlerin yerinde denetlenmesi ve yükleme aşamasına geçen tüm süreçlerin takibi ve gümrüklerden çekilmesi

Kalite – Uzun vadeli kurduğumuz işbirlikleri sayesinde en uygun kalitedeki ürünleri konusunda uzman ve onaylanmış tedarikçilerden edinebilmekteyiz. Üreticilerin denetlenmesi ve malzeme testlerini her sevkiyat öncesinde yapmamız bizim için bir gereklilik ve standarttır.

Global operasyon– 6 stratejik satınalma bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz – Çin, Hindistan, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Güney Kore ve Japonya. Bu bölgelerdeki ticari faaliyetlerimizi temsilcilerimiz vasıtasıyla yürütmekteyiz.